קבוצות וגילאים

הקבוצות במרכז למחול מחולקות לפי גילאים, מתוך תפיסה מקצועית כי בגיל מסוים, יכולים התלמידים להגיע לרמה מסוימת ויש לעבוד על פי יכולותיהם. אנו עובדים בקבוצות קטנות ומקפידים על יחס חם ואישי לכל תלמיד ותלמידה.

לקריאת ה"אני מאמין" של המרכז למחול לחצו כאן. 

 הגיל הרך – האקדמיה הצעירה למחול

שיעורי  מחול ותנועה יצירתית לגילאי 3-4.  שיעורי מחול לגילאי  חובה-כיתה א'.

האקדמיה הצעירה למחול פועלת בשעורי קדם בלט ותנועה יצירתית המלווים בהרבה מוסיקה ודימויים מעולם הילד. השיעורים מפתחים קואורדינציה, מוסיקליות, דמוי גוף חיובי, בטחון עצמי. השעורים מקנים מושגי יסוד במחול, מושגים במוסיקה, הבנת המרחב, רצף תנועתי, עבודה קבוצתית ואישית, הקשבה הדדית וכן תנועה חופשית המאפשרת ביטוי אישי לכל ילד.

ריקודים מהאגדות- חוגי המחול לקטנטנות

חוגי המחול לקטנטנות שלנו משלבים סיפורים מאגדות אהובות. הילדות רוקדות כנסיכות, פיות, מלכות ושאר דמויות אהובות, תוך הקניית מושגי יסוד בתחום המחול והבלט. 

לכל המידע על האקדמיה הצעירה למחול לחצו כאן 

 ילדים- כיתות ב'-ו'.

הקבוצות מחולקות על פי גילאים. בגיל זה אנו מלמדים בלט קלאסי-  טכניקת הבסיס העיקרית של כל מי שרוקד ורוצה לשפר את היכולות הגופניות שלו. מחול מודרני - שפת המחול של להקות עכשוויות בארץ ובעולם. ג'אז- שעורי הג'אז תוססים ומלאי אנרגיה, המבוססים על טכניקה וקצב ומשולבים בהרבה מוסיקה וכיף. היפ הופ- שיעורים קופצניים של הריקוד האורבני שכבש את העולם, עם מוסיקת היפ הופ מלהיבה. 

  נוער- מכיתה ז'  ועד סוף יב'.

הקבוצות מחולקות לפי גילאים ורמות. השיבוצים לקבוצות מתבצעים ע"י צוות המרכז.

בגילאים אלה אנו לומדים את אותם מקצועות המחול אך ברמה גבוהה יותר, ואף מאמנים את התלמידים לקבוצות עתודה ללהקות הייצוגיות שלנו, ואז ללהקות עצמן.

בלט קלאסי - שעורים בכל הרמות כולל עבודה על נעלי פוינט לרמות המתקדמות.

מחול מודרני - שפת המחול של להקות עכשוויות בארץ ובעולם.

ג'אז - בשעורים נלמדים מספר סגנונות המקובלים בכל העולם- ג'אז, פאנקי ג'אז, היפ הופ ועד מיוזיקל ומודרן ג'אז לרמות המתקדמות.

היפ הופ- שיעורים לבנות ולבנים בכל הרמות

מבוגרים

לימודי מחול מבוגרים נועדו לאפשר הפסקה נעימה מקשיי היום. הנעת הגוף, ריקוד למוסיקה, וחברה נעימה- כל אלה מהווים אי של שפיות לרבים מאיתנו במהלך שבוע עבודה קשה.

כיום אנו מקיימים קבוצת ג'אז לנשים, הנפגשת אחת לשבוע.  ניתן לפתוח קבוצות למחול קלאסי ומודרני על פי ביקוש. 

בלט נוער